Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #614

Incredible Hulks #614

Incredible Hulks #614

"Dark Son" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Podczas gdy hulkowy syn Hiro-Kala grzmoci poprzez nasz Układ Słoneczny, Steve Rogers i jego Secret Avengers muszą uporać się z czymś znacznie groźniejszym. Z całą masą Hulków szalejących na Ziemi. Którą stronę wybierze zielony olbrzym, kiedy zostanie do tego zmuszony? Swoje dziecko, czy ojczystą planetę? I jak wpłynie to na jego relacje z drugim z synów, dzikim Skaarem oraz jeszcze dzikszą żoną, Red She-Hulk?
Plus historie dodatkowe pełne sekretów, czyli S.M.A.S.H. Files.

Cytat

Rogers: “Were on the same team, Bruce. I’m gonna help--.”
Banner: „No. If you go up there, he’ll kill you. Or you’d be forced to kill him. And then I’d kill you. You staying right here with the rest of the little people, Rogers.”

Streszczenie

W stronę Ziemi pędzi Hiro-Kala i flota statków pełna sterowanych przez niego, zniewolonych, mieszkańców planety K’ai. Czas w jakim dotrą do celu to 73 godziny.

Mieszkańcy Ziemi próbują się bronić. Rosyjski prom wystrzeliwuje rakiety. Syn Hulka wykorzystując fragmenty planety K’ai i używając ich jako własne pociski broni się przed atakiem.

W orędziu prezydent USA prosi mieszkańców o niewychodzenie z domów. Jednocześnie uspokaja, iż szykowana jest flota, która odeprze atak.

Cape Canaveral. Hulk niszczy flotę statków kosmicznych, które miały stawić czoła Hiro-Kali. Secret Avengers próbują go powstrzymać, jednak zielony olbrzym nie jest sam. Towarzyszą mu Red She-Hulk, Skaar, She-Hulk, A-Bomb i Korg. Walka jaką toczą obie strony kończy się, gdy Rogers grozi teleportowaniem Hulka i reszty do Negative Zone.

Bruce tłumaczy Rogersowi kto nadciąga, a także, iż niszcząc promy ocalił ludzi, którzy mieli nimi lecieć [wysławiając się podobnie do tego, jak robi to Hulk – patrz cytat numeru]. W tym czasie Skaar używając Old Power uruchamia przetrzymywany w bazie kamienny statek, którym Warbound przyleciał na Ziemię.

Rogers, za zgodą prezydenta, pozwala im lecieć. Hulk, She-Hulk, Red She-Hulk, Korg i A-Bomb staną przeciwko Hiro-Kali i jego potędze.Scenariusz: Joshua Williamson
Rysunki: Mirco Pierfederici

S.M.A.S.H. Files: "Skaar Underestimated"

Postacie:
* Hulk, Skaar, A-Bomb

Nowy Meksyk. Gamma Base. Przed walką z Hiro-Kalą Banner postanowił zostawić Skaara na Ziemi. Chciał, żeby ten schronił się w bazie Gamma. Jednak podczas oprowadzania syna po kompleksie Skaar zamknął ojca w pomieszczeniu, z którego Hulk nie może się uwolnić (znanego choćby z pierwszych numerów serii). W zamian za wypuszczenie, Banner obiecuje synowi zabrać go ze sobą.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614 Incredible Hulks #614

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.