Wiadomości: Zapowiedź: Transformers: Kolekcja G1

Zapowiedź: Transformers: Kolekcja G1

2018-08-10 18:43:38 - Redakcja - źródło: Różne

Na polskim rynku pojawi się kolejna kolekcja komiksów, tym razem poświęcona marce Tranformers. Mają w niej pojawić się komiksy wydawane zarówno przez Marvel jak i IDW czy Dreamwave. W kolekcji pojawią się np. komiksy wcześniej wydawane na naszym rynku przez TM-Semic. Całość ma zostać wydana według chronologii ukazywania się ich w oryginale. 

W ramach tzw. rzutu testowego najprawdopodobniej od wydawnictwa Hachette w kioskach pojawi się pierwszy numer w promocyjnej cenie 14,90 zł. Tytuł ten ma być dwutygodnikiem. Jeśli rzut testowy okaże się sukcesem, to najprawdopodobniej późną jesienią możemy spodziewać się oficjalnego startu opisywanej tu kolekcji.

Opis ze strony dystrybutora kolekcji:

KOLEKCJA TRANSFORMERS G1 SŁYNNE HISTORIE I MATERIAŁY DODATKOWE Wszystkie komiksy z okresu Pierwszej Generacji zebrane w jednej kolekcji wydanej w twardej oprawie. Poznaj wszystkie klasyczne postaci z lat 80.! Kompletna historia konfliktu między Autobotami i Decepticonami, od komiksów wydawanych przez Marvel US, Marvel UK i Dreamwave aż po rewolucyjną serię z IDW!

DODATKOWE MATERIAŁY:
- Szczegóły powstawania historii
- Charakterystyki bohaterów
- Informacje o twórcach
- Galerie okładek.


W pierwszych trzech tomach znajdą się:
1. The Transformers, Power Play!, Prisoner Of War!, The Last Stand (US #1-4 / UK #1-8) Man of Iron (UK #9-12 / US #33-34), 
The Enemy Within, Raiders of the Last Ark (UK #13-21)

2. The New Order, The Worse of Two Evils! Warrior School!, Repeat Performance!, DIS-Integrated Circuits!, The Next Best Thing to Being There! (US #5-10 / UK #22-28, #33-36) Decepticon Dam-Busters!, The Wrath of Guardian!, The Wrath of Grimlock! (UK #29-32
And there Shall Come... A Leader! (UK Annual 1985)

3. Christmas Breaker!, Crisis of Command, The Icarus Theory, Dinobot Hunt (UK #41-50), 
Brainstorm!, Prime Time! (US #11-12 / UK #37-40)Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.