Wiadomości: Sony ma nowe plany co do przyszłości bohaterów Marvela

Sony ma nowe plany co do przyszłości bohaterów Marvela

2018-08-10 21:40:06 - Redakcja - źródło: CBR

Studio Sony poinformowało, że zanim w kinach zadebiutuje film o przygodach Venoma, zajmą się tworzeniem kolejnych projektów opartych na komiksach Marvela w tym m.in. Morbius the Living Vampire, Black Cat czy Silk.

Według najnowszych doniesień obraz Silver & Black został anulowany, a na jego miejsce mają powstać dwa solowe projekty o przygodach tych postaci: Black Cat i Silver Sable. Władze Sony są pewne, że każda z tych bohaterek posiada potencjał do stworzenia o niej pełnego solowego filmu. Pierwsza na kinowe ekrany ma zawitać Black Cat. Szef Columbia Pictures Sanford Panitch również potwierdza wspomniane powyżej słowa, o potencjale filmowym Czarnej Kotki. Producentą obu solowych obrazów zostanie Gina Prince-Bythewood, która to pierwotnie miała stanąć za kamerą anulowanego projektu pt. Silver & Black.

Według kolejnych doniesień, uniwersum tworzone przez filmy Sony z bohaterami Marvela zaczyna być powoli oficjalnie nazywane Sony’s Universe of Marvel Characters w skrócie SUMC.

Sony poinformowało również, iż trwają prace nad filmami o SilkJackpot i Nightwatch, do tego celu rozpoczęto poszukiwania scenarzystów. Debiutująca w 2007 roku Jackpot to 40-letnia kobieta, która tworzy specjalne serum dające jej supermoce, po czy przyjmuje imię byłej bohaterki. Nightwatch pojawił się na kartach komiksu w 1993 roku. To Kevin Trench, który pewnego dnia widzi superbohatera walczące z terrorystami i gdy ten ginie odkrywa, iż to on sam z przyszłości. Zabiera mu kostium, który daje mu superzdolności, by poznać jego genezę.

Podobno Sony chce szlakiem przetartym przez Foxa i realizować obrazy o mniejszych budżetach jak to miało miejsce w przypadku Logana oraz Deadpoola.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.