Wiadomości: Marvel na NYCC: dzień 4

Marvel na NYCC: dzień 4

2018-10-09 17:45:18 - Rodzyn - źródło: BleedingCool

Czwarty i ostatni dzień na New York Comic Con upłynął pod znakiem X-Men, choć nie zabrakło też zapowiedzi nowej serii o Black Widow i informacji o wstąpieniu pewnego Strażnika Galaktyki w szeregi Avengers.

W ramach zapowiadanego przez nas tygodnika Avengers: No Road Home, do drużyny dołączy Rocket Raccoon.

Black Widow powróci w nowej serii
W Astonishing X-Men #17 Havok będzie musiał zmierzyć się z tym, czy na pewno jest pozytywną postacią czy też wciąż jest w nim zło. 

Zapowiedziano Uncanny X-Men Annual #1, który skupi się na postaci Cyclopsa. Scott od dwóch lat pozostaje martwy w świecie Marvela. Komiks ma odpowiedzieć na pytanie, czy na pewno. Jeżeli powróci do życia, będzie to kolejny taki powrót w ostatnich miesiącach, gdy do życia powrócili Jean Grey i Charles Xavier. 


W Uncanny X-Men pojawią się bohaterowie, których ostatnio rzadko widywaliśmy na kartach komiksów. W #4 Magneto, Blob, Angel i Omega Red zostaną przedstawieni jako Four Horseman of Salvation (Jeźdzcy Odkupienia). 

Zapowiadany Age of X-Man: Alpha będzie wstępem do kolejnej po Dissasembled historii na łamach Uncanny X-Men. Powróci Nate Grey w wielkim stylu.

Legion i Nate Grey na okładkach kolejnych numerów Uncanny X-Men:


W Mr & Mrs X od 7. numeru historia Rogue & Gambit Forever:


Zaprezentowano przykładowe strony z Wolverine: The Long Night:Póki co nie ma w planach, by Chris Claremont pisał jakąś nową serię, choć pisany przez niego X-Men Black: Magneto był najlepiej sprzedającym się komiksem Marvela w tygodniu wydania. Jego ostatnim ongoingiem pozostaje Nightrawler z 2014 roku, a Chris nadal ma z Marvelem umowę na wyłączność.

Sunspot pojawi się w wielkiej historii, jakiej jeszcze nie zapowiedziano. Na pewno nie będzie go w X-Force. 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.